Poslat e-mail Úvodní stránka Mapa stránek
O síti    Produkty a služby    Zákaznická podpora    Kontakty    
 
 
ViMaxNová, moderní technologie pro bezdrátové sítě, která boří stávající hranice a omezení a konečně přináší opravdu spolehlivé řešení pro vaše data i hlas.
 
Licencovaná pásmaPlně garantované, kvalitní a spolehlivé řešení pro vaše hlasové a datové přenosy v licencovaném frekvenčním pásmu, bez rizika jakéhokoliv rušení přenosu.
 
Připojení k internetuŠiroká nabídka možností internetového připojení jak v bezlicenčních, tak v licencovaných frekvenčních pásmech.
 
WebHostingFiremní nabídka spolehlivého webhostingu s možností kompletního outsourcingu webového sídla, nebo individuální vzdálené správy webů.
 
ServerHousingSpolehlivé umístění vašeho serveru v profesionálně spravovaném a dohledovaném datacentru zpřístupní vaše data světu rychleji za nižší cenu.
 
domainKomplexní balíček služeb pro správu Vaší domény Vás zbaví zbytečných starostí a umožní Vám soustředit se na důležité věci.
 
Pronájem datových okruhůVysoce spolehlivé připojení k internetu, propojení firemních poboček v rámci již existující datových okruhů, ale také realizace privátních datových spojů na míru.
 
IP VPNVýkonné řešení vzájemného propojení firemních poboček do jedné privátní sítě s možností efektivnějšího využití datových i hlasových služeb s vysokou mírou zabezpečení.
 
IP telefonieSpolehlivé řešení komplexních hlasových služeb pro firemní zákazníky s využitím stávajících datových sítí přinášející významné úspory za telefonní poplatky.
 
VoIPProfesionální integrace firemních telefonních ústředen vzdálených poboček prostřednictvím na míru projektovaných i stávajících pronajatých datových okruhů.
 
Virtuální ústřednaModerní pobočková telefonní ústředna fyzicky hostovaná v datacentru NetBone, bez nutnosti velkých investic a starostí s údržbou a správou.
 
Telefonní linkyPlnohodnotné telefonní linky využívající stávající datovou konexi nezávisle na velkých operátorech, nabízí možnosti individuálního řešení specifických potřeb koncového klienta.
 


Novinky
 

Prosíme klienty o kontrolu nastavení DNS serverů. Správné adresy a pořadí DNS serverů je: 193.17.250.2 a 195.78.122.2.

 

Jsme první firma v regionu (a jedna z prvních deseti v ČR), která nasadila a provozuje nové a moderní WiMAX technologie na vyhrazených licencovaných frekvencích.

 

Potřebujete provozovat bezdrátové telefony?  Využijte bezdrátovou IP telefonii.

 

V měsíci červnu byla zveřejněna studie vývoje WiMaxu. Vsadili jsme na správnou technologii a klientům ji nabízíme již půl roku. WiMAX má lepší prognozy než UMTS mobilních operátorů.


 
 
2006 © NetBone